PAR MUMS

Dārza un meža tehnika no visiem pasaulē vadošajiem dārza un meža tehnikas ražotājiem vienuviet.

PIEREDZE

Vairāk, kā 14.gadus uzkrātā pieredze dārza tehnikas tirdzniecībā ļauj ātri un effektīvi rast risinājumus ikvienai klienta vajadzībai. Palīdzēsim izvēlēties jaudīgāko bet tajā pašā laikā arī viss ilgāk kalpojošo iekārtu jūsu vajadzībām.

GARANTIJA UN SERVISS

Iegādājoties dārza un meža tehniku pie officiāliem dīleriem jūs iegūstiet ko vairāk par kvalitatīvu un uzticamu tehniku. Nodrošinam servisu un garantijas remontus visās Latvijas lielākajās pilsētās. Pilnu servisa centru sarakstu skatiet šeit:
Al-Ko dārza tehnikas serviss:
Stiga dārza tehnikas serviss:
Cub Cadet dārza tehnikas serviss:

Pasūtījuma piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai tad, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (39 x 38 x 64) un svaru (līdz 30 kg).
Pasūtījuma piegādi uz DPD pakomātu var pasūtīt, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (61 x 44 x 37 cm) un svaru (līdz 20 kg).
Pasūtījuma piegādi uz Latvijas Pasta nodaļu var pasūtīt, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (38 x 38 x 58 cm) un svaru (līdz 20 kg).
Pakalpojuma izmaksas var atšķirties atkarībā no pakalpojumu sniedzēja no 3,99 € līdz 9,99 €.

PREČU PIEGĀDE UZ MĀJĀM

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz mājām, jūsu pasūtījumu piegādāsim 1-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks. Kurjeri piegādā pasūtījumus pa iepriekš izplānotu maršrutu, tāpēc nav iespējams izvēlēties precīzu piegādes laiku. Jūs varat izvēlēties tikai vēlamo piegādes laika intervālu.

Svarīgi! Dažām precēm ir nestandarta piegādes laiks. Precīzs piegādes laiks ir norādīts mājaslapā.
Preču piegāde Rīgā un Rīgas rajonos tiek nodrošināta darba dienās no 8:00 līdz 22:00. Citās pilsētās – no 8:00 līdz 18:00.
Ja esat pasūtījis vairākas preces, tās var tikt piegādātas atsevišķos sūtījumos, jo tās tiks vestas no dažādām noliktāvām. Papildu maksa par to netiek iekasēta.